Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.2)Main CPV code09100000 Fuels
II.1.4)Short description:
Veiligheidsregio Amsterdam – Amstelland (VrAA) heeft momenteel drie verschillende betaalmiddelen voor brandstoffen. De overeenkomsten voor de brandstoffen en bijbehorende betaalmiddelen zijn eindigend en worden opnieuw aanbesteed.
VrAA wenst één of twee nieuwe overeenkomsten te sluiten voor de inkoop van brandstoffen en bijbehorende betaalmiddelen.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)30163000 Charge cards
II.2.4)Description of the procurement:
Raming tussen 200.000 en 250.000 Liter brandstof per jaar.