Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Echipamente si materiale de protectie impotriva COVID-19, pentru implementarea proiectului Dotarea centrelor rezidentiale publice din judetul Mures cu echipamente de protectie pentru cresterea capacitatii de gestionare a crizei sanitare COVID-19 din cadrul Programului Operational Infrastructura Mare 2014-2020- Caminul pentru Persoane Varstnice Ideciu de Jos din subordinea DGASPC MURES - LOT2, LOT3
Reference number: 4641520/2021/3
II.1.2)Main CPV code18143000 Protective gear
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 25 341.02 RON
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
II.2)Description
II.2.1)Title:
LOT 2 - Aparate medicale respiratorii
Lot No: 2
II.2.2)Additional CPV code(s)18143000 Protective gear