II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Sukcesywne dostawy środków myjących i dezynfekcyjnych
Reference number: D25M/251/N/52-87rj/21
II.1.2)Main CPV code33631600 Antiseptics and disinfectants
II.1.4)Short description:
1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy preparatów myjących i dezynfekcyjnych dla Szpitali Pomorskich ujętych w 12 zadaniach częściowych do następujących lokalizacji (wg potrzeb Zamawiającego):
- Pomorskie Centrum Chorób Zakaźnych i Gruźlicy, 80-214 Gdańsk, ul. Smoluchowskiego 18
- Szpital św. Wincentego a Paulo, 81-348 Gdynia, ul. Wójta Radtkego 1
- Szpital Morski im. PCK, 81-519 Gdynia, ul. Powstania Styczniowego 1
- Szpital Specjalistyczny im. F. Ceynowy, 84-200 Wejherowo, ul. dr. A. Jagalskiego 10
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i szacunkowe ilości podano w Formularzu asortymentowo – cenowym – zał. 2 do SWZ.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.1)Title:
ZADANIE NR 1 - Dezynfekcja małych powierzchni i sprzętu medycznego metodą przecieraną.
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)33631600 Antiseptics and disinfectants
II.2.4)Description of the procurement:
ZADANIE NR 2 - Środki do higieny rąk naścienne w sztywnych opakowaniach
Lot No: 2
ZADANIE NR 3 - Środki dezynfekcyjne do dużych powierzchni, wyrobów i sprzętu medycznego
Lot No: 3
ZADANIE NR 4 - Środki myjące i dezynfekcyjne
Lot No: 4
ZADANIE NR 5 - Środki do higieny rąk wolnostojące i nałóżkowe w sztywnych opakowaniach
Lot No: 5
ZADANIE NR 6- Środki do maszynowego mycia i dezynfekcji naczyń higienicznych w myjniach - dezynfektorach
Lot No: 6
ZADANIE NR 7 - Środki myjąco-pielęgnujący do maszynowego czyszczenia powierzchni podłóg
Lot No: 7
ZADANIE NR 8 - Mobilne zbieracze prania/odpadów
Lot No: 8
ZADANIE NR 9 - Preparat do dezynfekcji sprzętu medycznego i innych wyrobów medycznych
Lot No: 9
ZADANIE NR 10 - Preparaty do dezynfekcji powierzchni małych i sprzętu szpitalnego
Lot No: 10
ZADANIE NR 11 - Preparat do dezynfekcji narzędzi, sprzętu medycznego i innych wyrobów medycznych
Lot No: 11
ZADANIE NR 12 - Preparat do mycia i dezynfekcji powierzchni i narzędzi.
Lot No: 12