Kennisgeving van veranderingen of aanvullende informatie
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
EMU pompstations, onderdoorgangen en fietserstunnels: Onderhoud, renovatie en nieuwbouw
Referentienummer: AWV A'pen-WA-INV-TNL-2021-1-F02_1
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie45317100 Elektrische installatiewerkzaamheden voor pompuitrusting
II.1.4)Korte beschrijving:
Deze opdracht heeft als voorwerp de levering, plaatsing en onderhouden van de elektromechanische uitrusting in verschillende tunnels (voertuig-, voetgangers- en fietstunnels). Deze bestaat hoofdzakelijk uit:
● Pompen, leidingen en appendage
● Verlichting
● Laagspanningsbord
● Automatisatie
● het onderhoud (preventief en correctief) van de werken gedurende de waarborgperiode.