Juridiskais pamats:
Direktīva 2014/24/ES
I iedaļa: Līgumslēdzēja iestāde
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
Medicīnisko cimdu piegāde
Atsauces numurs: LRS 2021/64
II.1.2)Galvenās CPV kods33140000 Medicīnas palīgmateriāli
II.1.4)Īss apraksts:
Medicīnisko cimdu piegāde SIA “Liepājas reģionālā slimnīca” vajadzībām
II.1.5)Paredzamā kopējā vērtība
II.1.6)Informācija par daļāmLīgums ir sadalīts daļās: nē
II.2)Apraksts
II.2.2)Papildu CPV kods(-i)33140000 Medicīnas palīgmateriāli
33141420 Ķirurģiskie cimdi
18424300 Vienreizējās lietošanas cimdi
II.2.4)Iepirkuma apraksts: