Ofertę należy złożyć, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej, opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym osoby uprawnionej do składania oświadczeń woli w imieniu Wykonawcy.
Zgodnie z rozdziałem XIV SWZ Wykonawca zobowiązany jest przesłać Zamawiającemu w dniu otwarcia ofert:
2. WADIUM na zasadach opisanych w rozdziale XIX SWZ
UWAGA: dokumenty dot. pkt 1, 2 nie podlegają uzupełnieniu i niezłożenie
któregokolwiek z nich spowoduje odrzucenie oferty.