We are happy to announce that the new version of the TED portal is going live on 29.01.2024 (indicative date - to be confirmed!) Interested in discovering the new functionalities, improvements and impact on the users? We invite you to visit our article and find out more about the main new changes and functionalities.
There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Registration is open for our 4th Workshop with TED reusers, on the 14th of December 2023
Supplies - 652454-2021
Submission deadline has been amended by:  33737-2022
Slovakia-Košice: Medical breathing devices
2021/S 247-652454
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Výskumná infraštruktúra pre COVID laboratórium projektu IPMVDCov
Reference number: REK000970/2021
II.1.2)Main CPV code
33157400 Medical breathing devices
II.1.4)Short description:
Predmetom zákazky je dodanie výskumnej infraštruktúry pre COVID laboratórium projektu IPMVDCov pre Ústav lekárskej fyziológie, ktoré je pracoviskom Lekárskej fakulty Univerzity Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach, potrebnej na vykonanie nezávislého výskumu a vývoja definovaného v projekte Operačného programu Integrovaná infraštruktúra. Súčasťou zákazky je doprava, vybalenie, uloženie, montáž zariadenia do priestorov verejného obstarávateľa vrátane zaškolenia odborného personálu, uvedenie do prevádzky, technická dokumentácia, návod na obsluhu v slovenskom resp. českom jazyku a odstránenie a odvoz obalového materiálu, oprava a údržba počas záručnej doby a ďalšie náklady súvisiace s dodaním predmetu zákazky podľa požiadavky verejného obstarávateľa.
Predmet zákazky je rozdelený na tri samostatne časti:
Časť 1:Prístroje pre monitorovanie COVID
Časť 2:Infraštruktúra pre laboratórium COVID
Časť 3:Prístroje pre monitorovanie životných funkcií pri COVID
Podrobné vymedzenie predmetu zákazky je uvedené v Prílohe č. 2 Opis predmetu zákazky časť 1 až časť 3 súťažných podkladov.
II.1.5)Estimated total value
Value excluding VAT: 1 939 413.32 EUR
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.1)Title:
Prístroje pre monitorovanie COVID
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)
33100000 Medical equipments
33112320 Doppler equipment
33115000 Tomography devices
33124000 Diagnostics and radiodiagnostic devices and supplies
33168000 Endoscopy, endosurgery devices
33168100 Endoscopes
33195000 Patient-monitoring system
51410000 Installation services of medical equipment
60000000 Transport services (excl. Waste transport)
II.2.4)Description of the procurement:
Časť 1: Prístroje pre monitorovanie COVID
Podrobný opis a špecifikácia požadovaných minimálnych vlastností a predpokladané množstvá jednotlivých položiek
predmetu zákazky je uvedený v Prílohe č. 2 časť 1 Opis predmetu zákazky, technické požiadavky súťažných podkladov.
Infraštruktúra pre laboratórium COVID
Lot No: 2
Časť 2: Infraštruktúra pre laboratórium COVID
predmetu zákazky je uvedený v Prílohe č. 2 časť 2 Opis predmetu zákazky, technické požiadavky súťažných podkladov.
Prístroje pre monitorovanie životných funkcií pri COVID
Lot No: 3
Časť 3: Prístroje pre monitorovanie životných funkcií pri COVID
predmetu zákazky je uvedený v Prílohe č. 2 časť 3 Opis predmetu zákazky, technické požiadavky súťažných podkladov.