Results of the procurement procedure
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Priemonės dezinfekcijai ir sterilizacijai bei instrumentų krepšelių žymekliai
II.1.2)Main CPV code33631600 Antiseptics and disinfectants
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
II.2)Description
II.2.1)Title:
Dezinfekcinė priemonė endoskopų apruošimui (rankiniu būdu)
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)33631600 Antiseptics and disinfectants
Popieriaus - plastiko užlydomos sterilizacijos juostos 120 mm +- 5 mm
Lot No: 2
II.2.2)Additional CPV code(s)33198200 Paper sterilisation pouches or wraps
Dezinfekcinė medžiaga paviršių valymui ir dezinfekcijai ketvirtinių amonio junginių pagrindu*
Lot No: 3
Sterilizuojanti medžiaga H2O2 dujų plazmos sterilizatoriui
Lot No: 4
II.2.2)Additional CPV code(s)24315300 Hydrogen peroxide
Šepetėlis lanksčiai ertminei įrangai (endoskopams, bronchoskopams) valyti
Lot No: 5
II.2.2)Additional CPV code(s)33196000 Medical aids
Dezinfekcinė medžiaga baigiamajai paviršių dezinfekcijai aktyvaus chloro pagrindu
Lot No: 6
Priemonės automatinėms endoskopų plovimo - dezinfekavimo mašinoms
Lot No: 7
Dezinfekcinė medžiaga instrumentų bei aparatūros plovimui ir dezinfekcijai (aukšto lygio)
Lot No: 8
Instrumentų krepšelių žymekliai
Lot No: 9