Notice for changes or additional information
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Levering van Duurzame elektriciteit
Reference number: 21.0962341
II.1.2)Main CPV code09000000 Petroleum products, fuel, electricity and other sources of energy
II.1.4)Short description:
de Levering van Duurzame elektriciteit aan Hoogheemraadschap Hollands Noorderkwartier (HHNK). De totale opdracht wordt niet opgedeeld in Percelen en bestaat uit de volgende Levering/:
- Elektriciteit incl. Nederlandse zon e/o Nederlandse wind GVO’s.