Notice for changes or additional information
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Mokomojo korpuso Marijampolėje, Vytauto g. 72, kapitalinio remonto, keičiant pastato naudojimo paskirtį į specialiosios paskirties, ir tvarkybos darbų pirkimas
II.1.2)Main CPV code45216200 Construction work for military buildings and installations
II.1.4)Short description:
Reikalavimai pirkimo objektui nurodyti pirkimo sąlygų 1 priede „Mokomojo korpuso (Marijampolės karinio miestelio kareivinės, unik. kodas 41064) Marijampolėje, Vytauto g. 72, kapitalinio remonto, keičiant pastato naudojimo paskirtį į specialiosios paskirties, ir tvarkybos darbų (restauravimas, remontas, konservavimas) projektas“ ir 3 priede „Viešojo pirkimo sutarties projektas“.