Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Építési beruházás - 664962-2022
Submission deadline has been amended by:  714160-2022
Magyarország-Badacsonytomaj: Teljes vagy részleges magas- és mélyépítési munka
2022/S 231-664962
Ajánlati/részvételi felhívás
Építési beruházás
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
„Tátika” műemléki épület és körny. felújítása
Hivatkozási szám: EKR001806692022
II.1.2)Fő CPV-kód
45200000 Teljes vagy részleges magas- és mélyépítési munka
II.1.4)Rövid meghatározás:
A „Tátika” műemléki épület és környezetének felújítása a GINOP-7.1.9-17-2018-00018 azonosítószámú projektben
II.1.5)Becsült teljes érték vagy nagyságrend
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: igen
Ajánlatok valamennyi részre
II.2)Meghatározás
II.2.1)Elnevezés:
A „Tátika” műemléki épület felújítása
Rész száma: 1
II.2.2)További CPV-kód(ok)
45210000 Magasépítési munka
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
A nyertes ajánlattevő feladata a Közbeszerzési Dokumentumokban meghatározott, műszaki leírás szerinti feladatok elvégzése az alábbi ingatlanok vonatkozásában: 8258 Badacsonytomajban a 2556, 0283/25 hrsz-ú ingatlanon a meglévő épület felújítása
A kivitelezési feladat a Tátika étterem műemléki épületének teljes felújítása mintegy 960 m2 területtel (a Tátika épületének műemléki azonosítószáma: 11450 [13906]).
A kivitelezés az építészeti, tartószerkezeti munkákon kívül tartalmaz gépészeti szerelési munkákat (hőszivattyús fűtési rendszer min. 68,4 kW teljesítményű hőszivattyús fűtési rendszer, víz- és szennyvízhálózat, hűtés), valamint villamos erős- és gyengeáramú szerelési munkákat (biztonságtechnikai rendszer, számítástechnikai rendszer, villámhárító) és felvonó építést a meglévő épületszerkezeten belül.
A közbeszerzés részletes műszaki leírását és mennyiségi adatait az ajánlattételi felhívással egyidejűleg megküldött ajánlattételi dokumentáció tartalmazza.
A műszaki tervanyag, a műszaki leírás és a költségvetés kiírás tartalma együtt kezelendő.
A közbeszerzés részletes műszaki leírását és mennyiségi adatait az ajánlati dokumentáció tartalmazza.
A részletes műszaki követelményeket a Közbeszerzési Dokumentumok részét képező műszaki leírás tartalmazza.
A „Tátika” műemléki épület környezetének felújítás
Rész száma: 2
45100000 Terep-előkészítő munkák
45112700 Tereprendezési munkák
A nyertes ajánlattevő feladata a Közbeszerzési Dokumentumokban meghatározott, műszaki leírás szerinti feladatok elvégzése az alábbi ingatlanok vonatkozásában: 8258 Badacsonytomajban a 2556 hrsz-ú ingatlanon meglévő épület környezetének megújítása a 0283/25, 2557/2, 2557/3, 2557/4, 2559/4,2559/5, 2559/6, 2559/7 hrsz-ú ingatlanokon.
A kivitelezési feladat a Tátika étterem műemléki épület környezet felújítása
A Tátika épület környezeti megújítása mintegy 3 500 m2 zöldterület felújítást, ehhez kapcsolódóan mintegy 3 200 m2 természetes kő burkolat (jellemzően gyalogos utakra vonatkozó) kialakítást tartamaz, továbbá 2961 m2 felületen füvesítést tartalmaz öntözőrendszerrel a területen lévő közművek érintésével . A móló tengelyében két feszített víztükörrel rendelkező kültéri látványmedence (7,02 m3 illetve 3,51 m3 térfogattal) is létesül, köztük elhelyezkedő gépészeti aknával illetve két ivókút létesítésével a móló és a 71-es út csatlakozásának közelében.