Anunț de atribuire a contractului
Rezultatele procedurii de achiziţie
Temei juridic:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Obiectul achiziţiei
II.1.1)Titlu:
Furnizare bidoane de apă minerală plată și servicii de închiriere purificatoare, dozatoare cu răcire și încălzire
Număr de referinţă: 1
II.1.2)Cod CPV principal15981100 Apă minerală plată
II.1.4)Descriere succintă:
Furnizare bidoane de apa minerala plata si servicii de închiriere purificatoare, dozatoare cu răcire și încălzire conform documentației de atribuire si a caietului de sarcini.
II.1.6)Informații privind loturileContractul este împărțit în loturi: nu
II.2)Descriere
II.2.2)Cod(uri) CPV suplimentar(e)39221140 Bidoane de apă
II.2.4)Descrierea achiziţiei publice:
Frecventa si valoarea contractelor care urmeaza sa fie atribuite, in functie de bugetul alocat: minim 1 contract subsecvent/an.
Cel mai mic contract subsecvent: valoare 29 170,00 RON exclusiv TVA, cantitate: 537 purificatoare + 29 dozatoare /luna.
Cel mai mare contract subsecvent: valoare 320 870,00 RON exclusiv TVA, cantitate: 5 907 purificatoare + 319 dozatoare/11 luni.
Valoarea minima a acordului-cadru: 350 040,00 RON exclusiv TVA, cantitate: 6 444 purificatoare + 348 dozatoare/12 luni.
Valoarea maxima a acordului-cadru: 1 400 160,00 RON exclusiv TVA, cantitate: 25 776 purificatoare + 1 392 dozatoare/48 luni.