Oznámenie o zmenách alebo dodatočných informáciách
Právny základ:
Smernica 2014/24/EÚ
II.1)Rozsah obstarávania
II.1.1)Názov:
Prístrojové vybavenie laboratórií a dodávka spotrebného materiálu
Referenčné číslo: TNUNI/NLZ 02/2021
II.1.2)Hlavný kód CPV38000000 Laboratórne, optické a presné prístroje a vybavenie (s výnimkou skiel)
II.1.4)Stručný opis:
Predmetom zákazky je dodanie tovaru - prístrojového vybavenia laboratórií a spotrebného materiálu a poskytnutie s tým
súvisiacich služieb (ďalej len predmet zákazky).
Predmet zákazky je rozdelený na štyri samostatné časti. Podrobný opis jednotlivých položiek tvoriacich jednotlivé časti
predmetu zákazky a minimálne požiadavky na funkčné a výkonnostné parametre sú uvedené v Prílohe č. B.1 až B.4
Podrobná špecifikácia predmetu zákazky súťažných podkladov.