II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Kozienice w roku 2022 - III postępowanie
Numer referencyjny: ZG.270.2.10.2021
II.1.2)Główny kod CPV77200000 Usługi leśnictwa
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2021 r. poz. 1275 z późn. zm. – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna turystycznego zagospodarowania lasu do wykonania na terenie Nadleśnictwa Kozienice w roku 2022
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Leśnictwa: Adamów i Chinów
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV77210000 Usługi pozyskiwania drewna
77211000 Usługi uboczne związane z pozyskiwaniem drewna
77211100 Usługi cięcia drewna
77211200 Transport dłużyc na terenie lasów
77211400 Usługi wycinania drzew
77211500 Usługi pielęgnacji drzew
77211600 Sadzenie drzew
77230000 Usługi doraźne dotyczące leśnictwa
77231000 Usługi gospodarki leśnej
77231200 Usługi zwalczania szkodników leśnych
75251120 Usługi ochrony przeciwpożarowej lasów
II.2.4)Opis zamówienia:
Usługi z zakresu gospodarki leśnej na terenie leśnictwa Adamów i Chinów
Leśnictwa: Cztery Kopce i Maciejowice
Część nr: 2
Usługi z zakresu gospodarki leśnej na terenie leśnictwa Cztery Kopce i Maciejowice
Leśnictwa: Stanisławice i Januszno
Część nr: 3
Usługi z zakresu gospodarki leśnej na terenie leśnictwa Stanisławice i Januszno
Usługi z zakresu gospodarki leśnej na terenie leśnictwa Kociołki
Leśnictwa: Augustów i Przejazd
Część nr: 5
Usługi z zakresu gospodarki leśnej na terenie leśnictwa Augustów i Przejazd
Leśnictwa: Karpówka, Podgóry i Jaśce
Część nr: 6
Usługi z zakresu gospodarki leśnej na terenie leśnictwa Karpówka, Podgóry i Jaśce