Notice for changes or additional information
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Ar nākamās paaudzes sekvencēšanas iekārtām savietojamu reaģentu un materiālu iegāde
Reference number: BMC 2021/15
II.1.2)Main CPV code33694000 Diagnostic agents
II.1.4)Short description: