Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Services - 68098-2019
Slovenija-Ljubljana: Storitve oglaševanja in trženja
2019/S 030-068098
Popravek
Obvestilo o spremembah ali dodatnih informacijah
Storitve
II.1)Obseg naročila
II.1.1)Naslov:
Medijski zakup in PR aktivnosti v medijih letalskih prevoznikov, ki letijo v Slovenijo, in drugih promocijskih aktivnosti s ciljem pospeševanja prodaje Slovenije kot avio destinacije od 2019 do 2021
Referenčna številka dokumenta: JNV-0018/2018-S-POG-STO
II.1.2)Glavna koda CPV
79340000 Storitve oglaševanja in trženja
II.1.4)Kratek opis:
Medijski zakup in PR aktivnosti v medijih letalskih prevoznikov, ki letijo v Slovenijo, in drugih promocijskih aktivnosti s ciljem pospeševanja prodaje Slovenije kot avio destinacije od 2019 do 2021.