II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
"Доставка на реактиви и лабораторни консумативи за нуждите на МБАЛ "СВ.МИНА"-ПЛОВДИВ" ЕООД по обособени позиции"
II.1.2)Main CPV code33694000 Diagnostic agents
II.1.4)Short description:
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
II.2)Description
II.2.1)Title:
Обособена позиция №1 РЕАКТИВИ И КОНСУМАТИВИ ЗА МИКРОБИОЛОГИЧНА ЛАБОРАТОРИЯ
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)33694000 Diagnostic agents
II.2.4)Description of the procurement:
ОП 7- Реактиви и консумативи съвместими с биохимични анализатори MINDRAY- BS300;PLD951или еквивалент /ЕНЗИМИ ЛИОФИЛИЗАТИ
Lot No: 7
ОП 9 - Реактиви и консумативи съвместими с биохимични анализатори MINDRAY- BS300;PLD951или еквивалент /СУБСТРАТИ- ЛИОФИЛИЗАТИ
Lot No: 9
ОП 12 - Реактиви и консумативи за специфични протеини, калибратори и контроли съвместими с MINDRAY- BS300
Lot No: 12
ОП 13 - Реактиви и консумативи съвместими с електролитен анализатор "ЕasyLyte"
Lot No: 13
ОП 14 - Реактиви и консумативи съвместими с кръвно-газов анализатор ABL-5
Lot No: 14
ОП 15 - Реактиви и консумативи съвместими с имунологичен анализатор AIA -360 или еквивалент
Lot No: 15
ОП 17 - Реактиви и консумативи съвместими с хематологичен анализатор MEDONIK-М или еквивалент
Lot No: 17
ОП 18 - Реактиви и консумативи съвместими с автоматичен коагулометър Thrombolyzer Compact или еквивалент
Lot No: 18
ОП 19 - Консумативи и реактиви съвместими с автоматичен глюкоанализатор Biosen C line Clinic или еквивалент
Lot No: 19
ОП 20 - Експресни тестове
Lot No: 20
ОП 21 - Експресни тестове за изследване на урина
Lot No: 21
ОП 22 - Кръвно-групови тест-серуми
Lot No: 22
II.2.4)Description of the procurement: II.2.5)Award criteriaPrice