II.2)
Opis
II.2.1)
Nazwa:
Dostawa żerdzi rurowo-płuczkowych rdzeniowych
Część nr: 14
II.2.2)
Dodatkowy kod lub kody CPV
43613000
II.2.4)
Opis zamówienia:
Dostawa żerdzi rurowo-płuczkowych rdzeniowych w ilości 480 szt.
Dostawa żerdzi śrubowo żebrowych (gwint płaski zewn./wewn. CR30/CR30)
Część nr: 15
Dostawa żerdzi śrubowo żebrowych (gwint płaski zewn./wewn. CR30/CR30) w ilości 540 szt.