Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Mišrių komunalinių atliekų surinkimas Mažeikių rajono savivaldybės teritorijoje ir jų vežimas į apdorojimo įrenginius
II.1.2)Main CPV code90511200 Household-refuse collection services
II.1.4)Short description:
Mišrių komunalinių atliekų individualių ir kolektyvinių konteinerių ištuštinimo Mažeikių rajono savivaldybės teritorijoje ir surinktų atliekų vežimo į atliekų apdorojimo įrenginius paslauga.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)90511200 Household-refuse collection services
II.2.4)Description of the procurement: