Figyelem: programozási hibák miatt az e-hirdetmények megjelenítése jelenleg nem tökéletes. Már dolgozunk a probléma megoldásán. További tudnivalókért és útmutatásért kérjük, látogasson el erre az oldalra.
Már lehet regisztrálni a TED-adatok továbbfelhasználóinak szóló 4. műhelytalálkozóra, amelyre 2023. december 14-én kerül sor.
Építési beruházás - 691201-2023
Normál nézet megjelenítése
Magyarország - Építési munkák - DESEDA Kemping átfogó rekonstrukciója
219/2023
Tájékoztató az eljárás eredményéről vagy koncesszió odaítéléséről – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok
2. Eljárás
2.1 Eljárás
Cím: DESEDA Kemping átfogó rekonstrukciója
Leírás: A Kaposvár 0443/2 hrsz alatti Deseda kemping átfogó rekonstrukciója, 4 csillagos kempinggé való átalakítása 400-450 fő befogadására alkalmas épületekkel és lakókocsis illetve sátorhelyekkel. Tervezési feladat : Engedélyezési és kivitelezési tervdokumentáció készítése Építési munkák: recepció épület építése, vizesblokk épület építése, strand létesítése, mobilházak elhelyezése, lakókocsi- és sátorhelyek létesítése, meglévő sportpálya felújítása, belső utak kialakítása
Előző hirdetmény: 268244-2023
Belső azonosító: EKR000566852023
Az eljárás típusa: Nyitott
2.1.1 Cél
A szerződés jellege: Építési beruházás
Fő osztályozás(cpv): 45000000Építési munkák
2.1.4 Általános információk
További információk: 1. Nyertes ajánlattevő ("VARIABAU" Vegyesprofilú Építőipari és Kereskedelmi Korlátolt Felelősségű Társaság) adószáma: 11160452210 2. Ajánlattevők neve, címe és adószáma: - Lecpes Építőipari Korlátolt Felelősségű Társaság (6000 Kecskemét Csongrádi Utca 6.), adószáma: 24399050203 - KRISTÁLY Tervező, Szolgáltató és Kereskedelmi Kft. (8600 Siófok Fő Utca 15-17.), adószáma: 10457506214 - Simi-Ép Kivitelező és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság (1221 Budapest Magdolna Utca 28.), adószáma: 14391776243 - INVESTMENT Mérnöki és Fővállalkozó Kft. (7400 Kaposvár Kontrássy Utca 1.), adószáma: 11221375214 - MAGYAR ENERGIA CENTRUM Projektfejlesztő és Koordinációs Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság (1223 Budapest Nagytétényi Út 190 B. ép. 1. em. 2.), adószáma: 22743831243 - MarketDome Zártkörűen Működő Részvénytársaság közös ajánlattevők (1022 Budapest, Szemlőhegyi Utca 6.), adószáma: 25336795241 - KELET-ÚT Építőipari, Beruházó és Szállítmányozó Korlátolt Felelősségű Társaság (4400 Nyíregyháza Bujtos Utca 14.), adószáma: 11896447215 - "VARIABAU" Vegyesprofilú Építőipari és Kereskedelmi Korlátolt Felelősségű Társaság (3300 Eger Trinitárius Utca 2.), adószáma: 11160452210 - SZABADICS Építőipari Zártkörűen Működő Részvénytársaság (8800 Nagykanizsa Király Utca 4.), adószáma: 13748429220 - EURO CAMPUS Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság (3300 Eger Árpád Út 64.), adószáma: 13646925210 - ZÁÉV Építőipari Zártkörűen Működő Részvénytársaság (8900 Zalaegerszeg Millennium Köz 1.), adószáma: 10738885220
Jogalap:
2014/24/EU irányelv
5. Rész
5.1 Rész: LOT-0001
Leírás: Ajánlattevő feladata, hogy első ütemben a fejlesztés megvalósításához a módosított helyszínrajzon ábrázolt fejlesztési elemek, épületek és építmények építéséhez szükséges engedélyezési és kivitelezési tervdokumentációt elkészíti, azok alapján a kivitelezési munkákat elvégzi. A további ütemben megvalósítandó fejlesztéseket a helyszínrajzokon ábrázolni szükséges, azonban ezek részletes kidolgozása Ajánlattevőnek nem feladata. A tervezési munkákat az Önkormányzattal és az Üzemeltetővel egyeztetve szükséges elvégezni. Az első ütem munkáinak megvalósításához szükséges valamennyi engedélyezési és teljes körű kiviteli tervdokumentációk elkészítésén túl az engedély kérelmek (Pl.: építési, vízjogi létesítési, útépítési, stb.) benyújtása ÉTDR rendszeren keresztül vagy papír alapon az eljáró hatóságokhoz, valamint a tervdokumentációkhoz tartozó költségvetések kidolgozása szintén Ajánlattevő feladata (az igazgatási/eljárási/szolgáltatási díjakat Ajánlattevő fizeti meg. Ajánlattevő feladata továbbá az első ütemben tervezett fejlesztés elemeinek, épületeinek és építményeinek megvalósítsa, kivitelezése. Az első ütemben megvalósítandó épületekkel, építményekkel szemben elvárt követelmények: A rendelkezésre álló jóváhagyási tervdokumentáció alapján az engedélyezési és kiviteli tervdokumentáció elkészítése során az alábbi műszaki tartalmat szükséges figyelembe vennie Ajánlattevőnek. ● Recepció: 204,1 m2 a tervezett helyén valósulna meg, az épületében kap helyet az étteremi funkció és esetlegesen a kisbolt, (étteremhez 6 belső asztal melegítőkonyha lesz; a konyhatechnológiai eszközök beszerzése más forrásból történik, nem része a tervezésnek). - a recepció elektromos költségvetésében szerepel a teljes terület kamerarendszere és a komplett gyengeáramú rendszer, , - kettő hőszivattyú épül, a recepció épületénél kap helyet, . ● Színpad: a színpad részére a terep legyen kialakítva, ami mobil színpad fogadására alkalmas, egy áramvételi hely kialakítása is szükséges. ● Vizesblokk: 538 m2 a tervezett helyén valósulna meg, szigetelése és fűtése felülvizsgálandó. ● Mobilházak: I. ütemben összesen 30 db készül (29db+1db ak.ment.), a házaknak 4-5 fő fogadására alkalmasnak kell lennie. - megépülő mobilházak helye: a terület K-i oldalán, a körforgalomtól É-i irányában, a módosított helyszínrajz szerint. - a 29 db mobilház alapterülete legfeljebb 32 m2; a javasolt alaprajzi elrendezés a kiviteli tervdokumentáció szerint. - az 1 db akadálymentesített mobilház alapterülete legfeljebb 32 m2, az alaprajzi elrendezést egyeztetni szükséges. - homlokzati megjelenés antracit szín, fa dekor elemekkel. - a házakhoz (könnyűszerkezetű) terasz készül, a terasz felett napvitorlák kerülnek elhelyezésre. ● Raktár: (tiszta/szennyes) 1 db legfeljebb 33-36 m2 alapterületű mobilházban kerül kialakításra, az alaprajzi elrendezést egyeztetni szükséges. ● Parcellák: - lakókocsis nagy parcella: 58 db kerül kialakításra a helyszínrajz szerint. - sátorhelyek, kis parcella: 14 db kerül kialakításra a helyszínrajz szerint. ● Parkosítás: a parkosított terület kialakítása az I. ütem területén, az I. ütemen kívül eső területen a növény-egészségügyi, illetve balesetvédelmi okokból szükségszerű területrendezés kerül elvégzésre. ● Külső közművek (elektromos, víz-szennyvíz munkanemek): az I. ütem területén felülvizsgálni és módosítani szükséges, az I. ütemen kívüli területen, ahol nem kerül kialakításra sem út, sem parcella, elmaradnak a külső közművek is. ● Belső utak: a belső utak részben aszfalt részben szórt burkolattal készülnek a módosított helyszínrajz szerint. ● Meglévő sportpálya felújítása 561,27 m2 öntött gumiburkolat ● 6 cm beton térkő burkolat 133 m2 8 cm beton térkőburkolat 146 m2 Az első ütem megvalósításának épületeit, építményeit a közbeszerzési dokumentáció részeként rendelkezésre bocsátott módosított helyszínrajz mutatja be. Ajánlatkérő a 321/2015. (X.30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdését alkalmazza.
Belső azonosító: EKR000566852023/1
5.1.1 Cél
Fő osztályozás(cpv): 45210000Magasépítési munka
További osztályozás(cpv): 71220000Építészeti tervezési szolgáltatások
Mennyiség: 742négyzetméter
5.1.2 A teljesítés helye
Város: Kaposvár
Irányítószám: 7400
Ország: Magyarország
További információk:
5.1.3 Becsült időtartam
Időtartam: 13MONTH
5.1.6 Általános információk
Nem uniós forrásokból finanszírozott közbeszerzési projekt
A közbeszerzésre a kormányzati közbeszerzés megállapodás alkalmazandó
5.1.10 Odaítélési szempontok
Kritérium:
Típus: Minőség
Leírás: 2.1. AF M/2.1 pontban meghatározott szakember III.1.3) M/2.1. pontjában meghatározott végzettséget/képzettséget követően a jogosultság megszerzéshez szükséges szakmai gyakorlaton felüli többlet szakmai tapasztalata (hónap, minimum 0 hónap, maximum 36 hónap)
Súlyozás (pontok, pontos): 10
Leírás: 2.2. AF M/2.2 pontban meghatározott szakember III.1.3) M/2.2. pontjában meghatározott végzettséget/képzettséget követően a jogosultság megszerzéshez szükséges szakmai gyakorlaton felüli többlet szakmai tapasztalata (hónap, minimum 0 hónap, maximum 36 hónap)
Leírás: 2.3. AF M/2.3 pontban meghatározott szakember III.1.3) M/2.3. pontjában meghatározott végzettséget/képzettséget követően a jogosultság megszerzéshez szükséges szakmai gyakorlaton felüli többlet szakmai tapasztalata (hónap, minimum 0 hónap, maximum 36 hónap)
Típus: Ár
Leírás: Ár
Súlyozás (pontok, pontos): 70
5.1.12 A közbeszerzésre irányadó feltételek
A felülvizsgálati határidőkre vonatkozó információk: A Kbt. 148. § rendelkezése szerint.
5.1.15 Sajátos beszerzési módszerek
Keretmegállapodás:
Nincs keretmegállapodás
A dinamikus beszerzési rendszerre vonatkozó információk
Nem dinamikus beszerzési rendszer
Elektronikus árverés:
5.1.16 További információk, közvetítés és felülvizsgálat
Felülvizsgálati szervezet: Közbeszerzési Hatóság Közbeszerzési Döntőbizottság
A közbeszerzési eljárással kapcsolatban további információt nyújtó szervezet: Építési és Közlekedési Minisztérium
A felülvizsgálati eljárásokról további információkat nyújtó szervezet: Közbeszerzési Hatóság Közbeszerzési Döntőbizottság