Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Építési beruházás - 702475-2022
Magyarország-Budapest: Építési munkák
2022/S 243-702475
Tájékoztató a szerződés módosításáról
Szerződés/koncesszió módosítása az érvényességi ideje alatt
Jogalap:
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
A 8. sz. és 82.sz. főút összekötésének megépítése
Hivatkozási szám: EKR000515322021
II.1.2)Fő CPV-kód
45000000 Építési munkák
II.2)Meghatározás
II.2.1)Elnevezés:
II.2.2)További CPV-kód(ok)
45233162 Kerékpárút építése
45232450 Vízelvezető rendszer építése
45233120 Közút építése
45233228 Útburkolat építése
65000000 Közművek, közhasznú szolgáltatások
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése a szerződéskötés időpontjában:
Veszprémben a 8. sz. főút és a 82. sz. főút összekötésének megépítése. A 8. sz. főút osztottpályás elsőrendű főúttá fejlesztése keretében megépített Budapest úti külön szintű csomópont és a 82. sz. főúton a Veszprém Megyei Büntetés Végrehajtási Intézetnél meglévő szintbeli csomópont közötti szakasz megépítése: kb. 1,1 km hosszúságú 2x2 sávos összekötő út építésével, két szintbeli csomópont azaz két körforgalmi csomópont létesítésével, 0,8 km gyalog és kerékpárúttal, közműkiváltásokkal.
A tárgyi építési beruházás oszthatatlan szolgáltatásnak minősül.
A nyertes ajánlattevő(k) által ellátandó feladatokat részletesen a közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák.
PST kód: K082.07.73