Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Grof huishoudelijk restafval
Reference number: siw008746
II.1.2)Main CPV code90513000 Non-hazardous refuse and waste treatment and disposal services
II.1.4)Short description:
De opdracht is het accepteren en verwerken van het grof huishoudelijk restafval en lege emballage.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.4)Description of the procurement:
In de gemeente Steenbergen komt er grof huishoudelijk restafval (GHRA) uit huishoudens vrij. Op jaarbasis is dit circa 1367 ton. Het grof huishoudelijk restafval wordt ingezameld via 40 m3 afzetcontainers. De lege emballage die vrijkomt van de milieustraat dient tevens in deze opdracht meegenomen te worden. Dit betreft circa 6-7 ton per jaar en wordt ingezameld middels een 20 m3 container.