You may get an error message when trying to access the notices listed hereafter. If that is the case, please use the alternative links provided below. We are working on solving the problem. We apologize for the inconvenience.
716246-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:716246-2023:PDFS:FI:HTML
719591-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML
724690-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:724690-2023:PDFS:FI:HTML
731050-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:731050-2023:PDFS:FI:HTML
You may also use the following structure to build the URL of the notices concerned:
https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:NNNNNN-2023:PDFS:LL:HTML, (example: https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML), but please bear in mind that only the original language version of the notice is available
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Mobiltelefonok beszerzése – MTEL20
Hivatkozási szám: EKR001265202020
II.1.2)Fő CPV-kód
32250000 Mobiltelefonok
II.1.4)Rövid meghatározás:
Keretmegállapodás kötése a kormányzati informatikai beszerzések központosított közbeszerzési rendszeréről szóló 301/2018 (XII.27.) kormányrendelet hatálya alá tartozó, illetve a központosított közbeszerzési eljáráshoz önként csatlakozó szervezetek (ld. a felhívás VI.3) 1. pontját) részére mobiltelefonok kategóriák szerinti beszerzésére, kiszállítására.
A keretmegállapodás előirányzott keretmennyisége: 1. részajánlati körben 91 500 db, 2. részajánlati körben 5 000 db.
A keretmegállapodás megkötését követően megvalósításra kerülő egyedi beszerzések konkrét mennyisége és – a keretmegállapodás részét képező elemekből összeállított – konkrét tárgya a keretmegállapodás megkötését követően, a verseny újranyitás vagy közvetlen megrendelés [Kbt.105.§ (2) bek. b) pont] során kerül meghatározásra. Lásd még a közbeszerzési dokumentumokban.
II.1.5)Becsült teljes érték vagy nagyságrend
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: igen
Ajánlatok valamennyi részre
II.2)Meghatározás
II.2.1)Elnevezés:
Nyomógombos, Android, ill. víz, por és ütésálló
Rész száma: 1
II.2.2)További CPV-kód(ok)
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
1. Összesen 2 féle különböző nyomógombos mobiltelefon, 3 különböző gyártmány 2-2 féle (összesen 6 különböző termék) ún. alapkategóriás Android rendszerű mobiltelefon készülék, 3 különböző gyártmány 2-2 féle (összesen 6 különböző termék) ún. középkategóriás Android rendszerű, 3 különböző gyártmány 2-2 féle (összesen 6 különböző termék) ún. felsőkategóriás Android rendszerű készülék és 2 különböző gyártmány 1-1 féle (összesen 2 különböző termék) víz, por, és ütésálló mobiltelefon (mindösszesen 22 féle mobiltelefon termék) értékesítése és kapcsolódó szolgáltatások (kiszállítás, közbeszerzési projektiroda működtetése) teljesítése, a műszaki leírásban előírtak és az ajánlatkérő által rendelkezésre bocsátott közbeszerzési dokumentumok (és annak részét képező .XLSX fájl) szerint (keretmennyiség: 91 500 db készülék). Valamennyi (22 db termék és 1 db szolgáltatás) sorra kötelező az ajánlattétel. Jelen részajánlati kör esetében az ajánlatban a nyomógombos készülékek közül szükséges legalább 1 db olyan termék megajánlása, melynek ajánlati egységára nem éri el a nettó 10 000 HUF-ot (amennyiben ez az előírás nem teljesül az az ajánlat érvénytelenségét eredményezi). A kiszállítás nettó 50 000 HUF felett kötelezően díjmentes.
2. Az eljárás több ajánlattevővel történő keretmegállapodás megkötésére irányul. [Kbt. 104.§ (3) bek.] Az egyedi szerződések megkötésére a Kbt. 105. § (2) bek. b. pontja szerint kerülhet sor.
3. Ajánlatkérő alkalmazza a Kbt. 81.§ (5) bekezdését. A Kbt. 81. § (5) bek. alapján ajánlatkérő az ajánlatok bírálatát – az egységes Európai közbeszerzési dokumentumban (továbbiakban: EEKD) foglalt nyilatkozat alapján – az ajánlatok értékelését követően végzi el. Ajánlatkérő a legkedvezőbb és az azt követő további 4 legkedvezőbb ajánlatot benyújtó ajánlattevő vonatkozásában végzi el a bírálatot.
4. Ajánlatkérő a Kbt. 75. § (6) bek. alapján megadja, hogy a keretmegállapodás megkötésére irányuló eljárásban alkalmazza a Kbt. 75. § (2) bek. e. pontját.
5. Ajánlatkérő a Kbt. 76. § (2) bek. a. pontja szerinti legalacsonyabb ár szempontját alkalmazza az értékeléskor az eljárás első részében.
6. Az eljárás második részben az értékelés a Kbt. 76. § (2) bek. a. pontja szerinti legalacsonyabb ár.
7. Ajánlattevőnek nyilatkoznia kell az elektromos és elektronikai berendezések hulladékainak visszavételéről. A 197/2014.(VIII. 1.) Korm. rend. előírásait be kell tartani; az összes megajánlott termékre biztosítani kell a saját, vagy a gyártó által működtetett rendszeren keresztül. Az érintett szervezet igénye esetén a veszélyes hulladék elszállítását, átvételét a nyertes ajánlattevőnek biztosítania kell.
8. Az ajánlatnak tartalmaznia kell a Google Mobile Services (GMS) tanúsítványok másolatait és az ezzel kapcsolatban a közbeszerzési dokumentációban előírt nyilatkozatot.
9. A felhívás II.2.7) pontja szerint a keretmennyiség 30 %-kal növelhető.
IOS-t gyárilag futtatni képes telefonok
Rész száma: 2
1. 9 féle különböző iOS-t gyárilag futtatni képes mobiltelefonok értékesítése és kapcsolódó szolgáltatások (kiszállítás, közbeszerzési projektiroda működtetése) teljesítése, a műszaki leírásban előírtak és az ajánlatkérő (továbbiakban: AK) által rendelkezésre bocsátott közbeszerzési dokumentumok (és annak részét képező .XLSX fájl) szerint (keretmennyiség: 5 000 db készülék). Valamennyi (9 db termék és 1 db szolgáltatás) sorra kötelező az ajánlattétel.
A kiszállítás nettó 50 000 HUF felett kötelezően díjmentes.
3. AK alkalmazza a Kbt. 81.§ (5) bekezdését. A Kbt. 81. § (5) bek. alapján AK az ajánlatok bírálatát – az egységes európai közbeszerzési dokumentumban (továbbiakban: EEKD) foglalt nyilatkozat alapján – az ajánlatok értékelését követően végzi el. AK a legkedvezőbb és az azt követő további 4 legkedvezőbb ajánlatot benyújtó ajánlattevő vonatkozásában végzi el a bírálatot.
4. AK a Kbt. 75. § (6) bek. alapján megadja, hogy a keretmegállapodás megkötésére irányuló eljárásban alkalmazza a Kbt. 75. § (2) bek. e. pontját.
5. AK a Kbt. 76. § (2) bek. a) pontja szerinti legalacsonyabb ár szempontját alkalmazza az értékeléskor az eljárás első részében.
8. A felhívás II.2.7) pontja szerint a keretmennyiség 30 %-kal növelhető.