Ajánlati/részvételi felhívás
Jogalap:
2018/1046/EU, Euratom rendelete
I. szakasz: Ajánlatkérő
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
A VELA 5/6 vizsgálati létesítmények értékesítésére vonatkozó eljárás
Hivatkozási szám: JRC/IPR/2022/OP/1515
II.1.2)Fő CPV-kód38433200 Emissziómérő berendezések
II.1.4)Rövid meghatározás:
Az eljárás célja a VELA létesítményeiben található VELA 5/6 vizsgáló-/mérőberendezések külső érdekelt vállalatok számára történő értékesítése. Ezeket a létesítményeket a C.4 egység fokozatosan megszünteti az elmúlt évekbeli alacsony kihasználtságuk miatt. A kérelemhez csatolni kell a létesítményekre vonatkozó okokat és az állapotukat ismertető megjegyzést.
II.1.5)Becsült teljes érték vagy nagyságrend
II.1.6)Részekre vonatkozó információkA beszerzés részekből áll: igen
Ajánlatok valamennyi részre
II.2)Meghatározás
II.2.1)Elnevezés:
1. tétel – A VELA 5 értékesítése
Rész száma: 1
II.2.2)További CPV-kód(ok)38433200 Emissziómérő berendezések
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
A VELA 5 vizsgálati létesítmények értékesítésére vonatkozó eljárás.
2. tétel – A VELA 6 értékesítése
Rész száma: 2
A VELA 6 vizsgálati létesítmények értékesítésére vonatkozó eljárás.