2. Kiegészítő tájékoztatás nyújtására a Kbt. 56.§ (1)-(5) bek., valamint a közbeszerzési dokumentumokban foglaltak az irányadók. Ajánlatkérő helyszíni bejárást, konzultációt nem tart.
5. Az ajánlat részeként benyújtandó:
— Kbt. 66. § (2) bek. szerinti nyilatkozat eredeti példányban,
— Kbt. 66. § (4) bek. szerinti nyilatkozat,
— Kbt. 66. § (6) bek. a) és b) pontjai szerinti nyilatkozat (nemleges nyilatkozat is),
— Kbt. 65. § (7) bek. szerinti nyilatkozat (nemleges nyilatkozat is),
— Kbt. 66. § (5) bek. szerinti felolvasólap a 68.§ (4) bek. szerinti tartalommal,
— Egységes európai közbeszerzési dokumentum,
— Szakmai ajánlat.