Supplies - 7466-2022
Lithuania-Kaunas: Sterilisation, disinfection and hygiene devices
2022/S 005-007466
Corrigendum
Notice for changes or additional information
Supplies
(Supplement to the Official Journal of the European Union, 2021/S 233-613182)
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Medicinos priemonių valymo ir dezinfekavimo plautuvo pirkimas
II.1.2)Main CPV code
33191000 Sterilisation, disinfection and hygiene devices
II.1.4)Short description:
Medicinos priemonių valymo ir dezinfekavimo plautuvo pirkimas pagal pridedamą techninę specifikaciją