Results of the procurement procedure
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Доставка на хранителни продукти и безалкохолни напитки за Стол №1 – НСА, София
II.1.2)Main CPV code15000000 Food, beverages, tobacco and related products
II.1.4)Short description:
Доставка на хранителни продукти и безалкохолни напитки за срок до 24 месеца, разделени по обособени позиции, както следва:
1. Доставка на хляб.
2. Доставка на свежи и замразени плодове и зеленчуци.
3. Доставка на пилешко месо и яйца.
4. Доставка на свинско, телешко и агнешко месо, кайма и колбаси.
5. Доставка на бакалски стоки и риба.
6. Доставка на мляко и млечни продукти.
7. Доставка на безалкохолни напитки и минерална вода.
8. Доставка на шоколадови изделия, кафе, чай и свързани с тях продукти
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
II.2)Description
II.2.1)Title:
Доставка на пилешко месо, яйца
Lot No: 3
II.2.2)Additional CPV code(s)15112130 Chickens
II.2.4)Description of the procurement:
Пиле цяло - замразено - 2730 кг; пилешки бутчета – замразени – 3220 кг; пилешко филе от гърди – замразено - 3800 кг; пилешко филе от бут, без кожа – замразено – 580 кг; пилешки дробчета – замразени – 50 кг; пилешко филе от гърди – пушено – 20 кг; шунка от пуешко месо – 20 кг; яйца L – 55000 бр