Supplies - 75451-2022
Poland-Katowice: Pharmaceutical products
2022/S 030-075451
Corrigendum
Notice for changes or additional information
Supplies
(Supplement to the Official Journal of the European Union, 2022/S 025-060524)
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dostawa leków
Reference number: DZ.3321.3.2022
II.1.2)Main CPV code
33600000 Pharmaceutical products
II.1.4)Short description:
Przedmiotem zamówienia jest :
Zad.1- Benralizumab – program lekowy NFZ
Zad.2- Immunoglobulina – program lekowy NFZ
Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych.
Częściami zamówienia są poszczególne zadania określone powyżej, tzn. zadania od 1 do 2.
Zamawiający informuje, że Wykonawca może złożyć ofertę do maksymalnie 2 zadań (bez ograniczania ilości zadań na jednego Wykonawcę)
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik 2b do SWZ.
Dostawy - 75451-2022
Polska-Katowice: Produkty farmaceutyczne
Sprostowanie
Ogłoszenie zmian lub dodatkowych informacji
Dostawy
(Suplement do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej, 2022/S 025-060524)
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Numer referencyjny: DZ.3321.3.2022
II.1.2)Główny kod CPV
33600000 Produkty farmaceutyczne
II.1.4)Krótki opis: