Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Szolgáltatások - 77016-2018
Magyarország-Budapest: Public relations szolgáltatások
2018/S 035-077016
Tájékoztató a szerződés módosításáról
Szerződés/koncesszió módosítása az érvényességi ideje alatt
Jogalap:
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Vállalkozási keretszerződés kommunikációs tevékenységek ellátására – 3 részben
II.1.2)Fő CPV-kód
79416000 Public relations szolgáltatások
II.2)Meghatározás
II.2.1)Elnevezés:
Rész száma: 1. rész
II.2.2)További CPV-kód(ok)
79311200 Közvélemény-kutatás elvégzésével kapcsolatos szolgáltatások
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése a szerződéskötés időpontjában:
Kommunikációs anyagok (TV/sajtó/rádió/online/közterület, egyéb, nem hagyományos kommunikációs eszközök) tervezése, előkészítése és kivitelezése.
a) Kreatív stratégiák és tervek készítése: eseti megbízások alapján az Ajánlattevő felel a kreatív stratégiák és tervek készítéséért.
b) Kreatív tervezési, gyártási, gyártás-előkészítési feladatok: eseti megbízások alapján az Ajánlattevő felel a kommunikációs kampányokhoz kapcsolódó gyártási, gyártás-előkészítési feladatokért is.
c) PR: eseti megbízások alapján az Ajánlattevő felel a PR- és sajtókapcsolati feladatok ellátásáért.
d) Online feladatok tekintetében: eseti megbízások alapján az Ajánlattevő felel a kampányokhoz kapcsolódó online faladatok ellátásáért.
e) Médiavásárlás.
f) Piac- és közvéleménykutatás: rendelkezésre álló keretösszeg: nettó 4 500 000 000 HUF. Az ajánlatkérő a keretösszeg 70 %-áig vállal megrendelési kötelezettséget.