Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
International Postal Services, Remuneration and Regulation
Reference number: 737/PP/GRO/IMA/19/1131/11002
II.1.2)Main CPV code79411000 General management consultancy services
II.1.4)Short description:
— the purpose is to study the impacts of the growth of global e-commerce for postal service,
— the impacts of the current system of Universal Postal Union (UPU) remuneration especially for e-commerce items on the market for postal services,
— the impacts of possible changes to the international product mix, as introduced by UPU.
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 200 000.00 EUR
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.4)Description of the procurement:
See Internet address provided in Section I.3
Bunús dlí:
Treoir 2014/24/AE
II.1)Raon feidhme an tsoláthair
II.1.1)Teideal:
Seirbhísí Poist Idirnáisiúnta, Luach Saothair agus Rialú
II.1.4)Cur síos achomair:
— is é an cuspóir staidéar a dhéanamh ar thionchair fhás na ríomhthráchtála domhanda don tseirbhís phoist,
— tionchair an chórais reatha maidir le luach saothair an Aontais Phoist Uilechoitinn (UPU - Universal Postal Union) go háirithe i dtaobh míreanna ríomhthráchtála atá ar an margadh le haghaidh seirbhísí poist,
— tionchair le hathruithe féideartha ar an meascán táirgí idirnáisiúnta, arna dtabhairt isteach ag UPU.
II.1.5)Luach iomlán meastaLuach gan CBL san áireamh: 200 000.00 EUR
II.1.6)Faisnéis faoi bheartaTá an conradh seo roinnte ina bhearta: níl
II.2)Cur síos
II.2.4)Cur síos ar an soláthar:
Féach an seoladh Idirlín atá curtha ar fáil in Alt I.3).