Tájékoztatjuk, hogy programozási hiba miatt az URL-címek nem megfelelően jelennek meg az e-hirdetményekben. Már dolgozunk a probléma megoldásán. Addig is azt javasoljuk, hogy távolítsa el az URL végén megjelenő vesszőt (vagy más különleges karaktert). Szíves elnézését kérjük a kellemetlenségért.
Árubeszerzések - 78380-2017
Magyarország-Budapest: Bútorok (beleértve irodai bútorok), lakberendezési cikkek, háztartási berendezések (kivéve világítás) és tisztítótermékek
2017/S 043-078380
Tájékoztató az eljárás eredményéről
A közbeszerzési eljárás eredménye
Árubeszerzés
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Bútorok beszerzése a „2017-es úszó-világbajnokság” megrendezéséhez kapcsolódóan.
II.1.2)Fő CPV-kód
39000000 Bútorok (beleértve irodai bútorok), lakberendezési cikkek, háztartási berendezések (kivéve világítás) és tisztítótermékek
II.1.4)Rövid meghatározás:
Bútorok beszerzése a „2017-es úszó-világbajnokság” megrendezéséhez kapcsolódóan (árubeszerzés).
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
Bútorok beszerzése az alábbi mennyiségben (db):
— asztal 900,
— tárgyaló asztal 12 főre 10,
— kávézó asztal 30,
— tárgyaló / étkező asztal 6 fő 60,
— tárgyaló asztal ovális 15,
— Vezetői Levezető asztal 25,
— Sarok asztal 5,
— Vizsgáló asztal/ágy/ 5 könyöklő (magas) asztal 25 Ebédlő asztal 40,
— Tárgyaló szék 3 100,
— Irodai szék 250,
— exkluzív tárgyaló szék 100,
— ebédlő szék 140,
— Vezetői iroda szék 20,
— Vezetői iroda szett 20,
— Konyha összeállítás 2 kanapé 1 fő 50,
— kanapé 2 fő 10,
— kanapé 3 fő 50,
— fotel 40,
— bőr fotel 20,
— pad 250,
— Média 882,
— recepciós pult 13,
— irodai szekrény 130,
— irodai szekrény 100,
— irodai szekrény 20,
— zárható szekrény 90,
— 6-ajtós öltöző szekrény 100,
— 4 részes tároló szekrény 4,
— próba fülke 50,
— pigeon boksz 12,
— fogas 30,
— fogas 4 állású 10,
— fogas 50 fős 10,
— szemetes 400,
— asztali lámpa 50,
— asztali lámpa vezetői 20,
— polc 20,
— smink polc 22,
— salgó polc 74,
— salgó polc 228,
— dobogó 5,
— paraván 30,
— elválasztó elem 5,
— tükör 40,
— torna gumi szőnyeg 100,
— műanyag doboz 100,
— info board 10.