II. szakasz: Tárgy
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Vállalkozási szerz. a KEHOP-2.2.2-15-2017-00126 sz. projekt keretében, Hejőbába, Hejőkürt, Nemesbikk,Oszlár, Tiszapalkonya településeken szennyvíztisztító telep és ztító telep és csatornahálózat fejl
II.1.2)Fő CPV-kód45200000 Teljes vagy részleges magas- és mélyépítési munka
II.2)Meghatározás
II.2.1)Elnevezés:
II.2.2)További CPV-kód(ok)45232400 Szennyvízcsatorna építése
45232410 Csatornahálózat építése
45232411 Szennyvízcsővezeték építése
45232420 Szennyvíztisztító építése
45231300 Víz- és szennyvízvezetékek építése
45233223 Úttest újraburkolása
45233228 Útburkolat építése
45232423 Szennyvízszivattyú-állomás építése
45252100 Szennyvíztisztító mű építési munkái
45252127 Szennyvízkezelő mű építési munkái
45252130 Szennyvíztelepi berendezések
39350000 Szennyvíztisztító telepi berendezések
71320000 Mérnöki tervezési szolgáltatások
71322000 Mély- és magasépítési kivitelezéssel kapcsolatos mérnöki tervezési szolgáltatások
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése a szerződéskötés időpontjában:
A Kormány az Európai Unió vagy más nemzetközi szervezet felé vállalt kötelezettséggel
Összefüggő, a 2007-2013 programozási időszakban a Kormány által a nemzeti fejlesztési miniszterhatáskörébe utalt beruházások, valamint a 2014-2020 programozási időszakban a
Szennyvízelvezetési és -tisztítási, a hulladékgazdálkodási és az ivóvízminőség-javító beruházásokmegvalósításáról szóló 339/2014. (XII. 19.) rendeletében Ajánlatkérő feladatai közé utalja többek közötta szennyvízelvezetési és -tisztítási beruházások megvalósításához szükséges közbeszerzési eljárásoklebonyolítását. Ennek megfelelően a jelen közbeszerzési eljárás második részének tárgya: «Vállalkozásiszerződés a KEHOP-2.2.2-15-2017-00126 azonosítószámú projekt keretében, Hejőbába, Hejőkürt, Nemesbikk,Oszlár, Tiszapalkonya településeken megvalósítandó szennyvíztisztító telep és csatornahálózat fejlesztésifeladatainak ellátására vonatkozóan, a FIDIC Sárga Könyv feltételei szerint (ÉMO14)»
A kivitelezés főbb tájékoztató jellegű mennyiségei az alábbiak:
Agglomeráció Telep kapacitás Csatorna hálózat
Hejőbába központú agglomeráció
530 m3/d; 5500 LE
Gravitációs vezeték:
34782fm; nyomócső:
19176fm