Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Services - 80157-2021
Lithuania-Vilnius: Expert witness services
2021/S 032-080157
Contract award notice
Results of the procurement procedure
Services
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Mokslo paskirties pastato, Vokiečių g. 13A, Vilniuje, griovimo projekto bendrosios ir specialiosios (paveldosaugos) projekto ekspertizės paslaugos
II.1.2)Main CPV code
71319000 Expert witness services
II.1.4)Short description:
Mokslo paskirties pastato, Vokiečių g. 13A, Vilniuje, griovimo projekto bendrosios ir specialiosios (paveldosaugos) projekto ekspertizės paslaugos.
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)
II.2.4)Description of the procurement:
Paslaugos - 80157-2021
Lietuva-Vilnius: Ekspertų paslaugos
Skelbimas apie sutarties skyrimą
Pirkimo procedūros rezultatai
Paslaugos
Teisinis pagrindas:
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas
71319000 Ekspertų paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalis
Ši sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)
II.2.4)Pirkimo aprašymas: