Dyrektywa 2004/18/WE
II.1)Opis
II.1.1)Nazwa nadana zamówieniu przez instytucję zamawiającą:
C1546 Dynamiczny system zakupów dla szkoleń i usług edukacyjnych w zakresie przygotowania zawodowego.
II.1.2)Rodzaj zamówienia oraz lokalizacja robót budowlanych, miejsce realizacji dostawy lub świadczenia usługUsługi
Główne miejsce lub lokalizacja robót budowlanych, miejsce realizacji dostawy lub świadczenia usług: Zjednoczone Królestwo.
Kod NUTS UK UNITED KINGDOM
II.1.4)Informacje na temat umowy ramowej
II.1.5)Krótki opis zamówienia lub zakupu
Salisbury Commercial Services, część fundacji Salisbury NHS Trust, ustanawia wielolotowy dynamiczny system zakupów w celu świadczenia usług w zakresie szkolenia i kształcenia przyuczania do zawodu.
Wnioski o dopuszczenie do udziału należy kierować za pośrednictwem portalu zamówień Bravo znajdującego się pod adresem: https://nhs.bravosolution.co.uk/nhs_collaborative/web/login.html
II.1.6)Wspólny Słownik Zamówień (CPV)80500000 Usługi szkoleniowe, 80530000 Usługi szkolenia zawodowego, 80531000 Usługi szkolenia przemysłowego i technicznego, 80531100 Usługi szkolenia przemysłowego, 80521000 Usługi opracowywania programów szkoleniowych, 80532000 Usługi szkolenia w dziedzinie zarządzania, 80570000 Usługi szkolenia w dziedzinie rozwoju osobistego, 80000000 Usługi edukacyjne i szkoleniowe, 79632000 Szkolenie pracowników
II.2)Wielkość lub zakres zamówienia
II.2.1)Całkowita wielkość lub zakres:
Dynamiczny system zakupów obejmujący 11 kategorii szkoleń w zakresie przygotowania zawodowego w ramach krajowych ram umiejętności i nowoczesnego programu przygotowania zawodowego.
Szacunkowa wartość bez VAT:
Zakres: między 150 000 i 10 000 000 GBP
II.2.2)Informacje o opcjachOpcje: nie