There is a bug affecting the way URLs are displayed in eForms notices. We are working on solving the problem. In the meanwhile, we suggest that you remove the comma (or any other special character) that appears at the end of the URL. We apologize for the inconvenience.
Registration is open for our 4th Workshop with TED reusers, on the 14th of December 2023
Supplies - 84045-2022
Submission deadline has been amended by:  146647-2022
Poland-Dąbie: Solar collectors for heat production
2022/S 033-084045
Contract notice
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Odnawialne źródła energii w Gminie Dąbie
Reference number: IZP.271.1.1.2022
II.1.2)Main CPV code
09331100 Solar collectors for heat production
II.1.4)Short description:
Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje wykonanie montażu urządzeń instalacji kolektorów słonecznych na terenie Gminy Dąbie w liczbie 137 oraz wykonanie dokumentacji technicznej dla każdej z lokalizacji wskazanej w PFU.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)
45261215 Solar panel roof-covering work
45300000 Building installation work
45310000 Electrical installation work
71000000 Architectural, construction, engineering and inspection services
71320000 Engineering design services
09332000 Solar installation
II.2.4)Description of the procurement:
1. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje:
a) wykonanie montażu urządzeń instalacji kolektorów słonecznych na terenie Gminy Dąbie w liczbie 137.
b) wykonanie dokumentacji technicznej dla każdej z lokalizacji wskazanej w PFU. Kompletna dokumentacja techniczna musi zostać uzgodniona z Zamawiającym, natomiast z mieszkańcami należy uzgodnić przebieg instalacji zasilającej. Kompletna dokumentacja zawierać będzie plan zagospodarowania terenu, rysunki techniczne oraz opis planowanego sposobu wykonania prac wraz z obliczeniami potwierdzającymi, że konstrukcja dachu jest wystarczająca dla przeniesienia dodatkowego obciążenia.
c) przekazanie Zamawiającemu przy odbiorze każdej instalacji w jej lokalizacji dokumentacji powykonawczej instalacji zawierającej wszelkie wymagane prawem aspekty. Ponadto dokumentacja powykonawcza powinna zwierać:
protokół badań i sprawdzeń z wynikiem pozytywnym, w tym protokół szczelności instalacji;
szacowany roczny spadek emisji gazów cieplarnianych (w jednostce – tony ekwiwalentu CO2/rok) dla danej instalacji;
dodatkową zdolność wytwarzania energii cieplnej ze źródeł odnawialnych
(w jednostce – MWt) dla danej instalacji. Wskaźnik ten dotyczy mocy zainstalowanej energii cieplnej urządzeń instalacji kolektorów słonecznych – wartości znamionowej mocy, przy której urządzenie pracuje prawidłowo
i zgodnie z normami lub zaleceniami producenta;
produkcję energii cieplnej z nowo wybudowanej instalacji wykorzystującej OZE (w jednostce MWht/rok) dla danej instalacji. Wskaźnik ten dotyczy ilości energii cieplnej wytworzonej z zainstalowanego urządzenia OZE w ciągu 12 miesięcy.
d) opracowanie w terminie 7 dni od podpisania umowy szczegółowego harmonogramu rzeczowo – finansowego realizacji zamówienia i w razie potrzeby jego aktualizowanie.