Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка на компютри, компютърни аксесоари и периферия за нуждите на Национален институт по метеорология и хидрология (НИМХ) по 2 (две) обособени позиции
II.1.2)Основен CPV код30200000 Компютърно оборудване и принадлежности
II.1.4)Кратко описание:
Настоящата обществена поръчка има за цел доставка на компютри, компютърни аксесоари и периферия за нуждите на Националния институт по метеорология и хидрология. Предметът на обществената поръчка включва 2 (две) обособени позиции.
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: да
II.2)Описание
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 1
II.2.2)Допълнителни CPV кодове30200000 Компютърно оборудване и принадлежности
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Предметът на обособена позиция № 1 е свързан с доставка на преносими компютри в количество и с характеристики, подробно описани в техническата спецификация.