There is a bug affecting the way URLs are displayed in eForms notices. We are working on solving the problem. In the meanwhile, we suggest that you remove the comma (or any other special character) that appears at the end of the URL. We apologize for the inconvenience.
Registration is open for our 4th Workshop with TED reusers, on the 14th of December 2023
Services - 84813-2022
Poland-Czchów: Refuse and waste related services
2022/S 033-084813
Contract notice
Services
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Czchów
Reference number: ITI.271.2.2022
II.1.2)Main CPV code
90500000 Refuse and waste related services
II.1.4)Short description:
3.3. Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Czchów.
3.4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1. do SWZ — Opis Przedmiotu Zamóyjenia oraz projektowanych postanowieniach umownych — załącznik nr 3 do SWZ.
3.5. Kody CPV:
90500000-2 Usługi związane z odpadami
90511000-2 Usługi wywozu odpadów
90513100-7 Usługi wywozu odpadów pochodzących z gospodarstw domowych
90512000-9 Usługi transportu odpadów
90533000-2 Usługi zagospodarowania odpadów
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)
90511000 Refuse collection services
90512000 Refuse transport services
90533000 Waste-tip management services
90513100 Household-refuse disposal services
II.2.4)Description of the procurement:
. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług pod nazwą: „Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Czchów” w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenie masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania, zgodnie z obowiązującymi przepisami m.in.: ustawą z dnia 14 grudnia 2012r. o odpadach (tj. Dz. U. z 2021 r., poz.779 z późn. zm.), ustawą z dnia 13 września 1996 roku o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (tj. Dz. U. z 2021 poz. 888, z późn. zm.), rozporządzeniami wykonawczymi do w/w ustaw oraz uchwałami Rady Miejskiej w Czchowie uchwalonymi na podstawie w/w ustaw .
2. Usługi te polegają na odbieraniu i zagospodarowaniu odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Czchów z sołectw: Będzieszyna, Biskupice Melsztyńskie, miasto Czchów, Domosławice, Jurków, Piaski-Drużków, Tworkowa, Tymowa, Wytrzyszczka, Złota oraz odpady z nieruchomości na których znajdują się domki letniskowe lub inne nieruchomości przeznaczone na cele rekreacyjno-wypoczynkowe.
3. Przedmiot zamówienia obejmuje załadunek, transport i unieszkodliwienie odpadów i przekazanie ich do instalacji, w szczególności instalacji komunalnych do których podmiot odbierający odpady komunalne jest obowiązany przekazać odebrane odpady zgodnie z obowiązującymi przepisami.