Przedmiot zamówienia obejmuje:
2. Odbieranie niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych bezpośrednio od właścicieli nieruchomości wskazanych w SWZ.
5. Dostarczanie worków do odpadów komunalnych selektywnie zbieranych dla właścicieli nieruchomości wskazanych w SWZ w kolorystyce zgodnej z wymogami rozporządzenia Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 10 maja 2021 r. w sprawie sposobu selektywnego zbierania wybranych frakcji odpadów z dnia 10 maja 2021 r.(t.j. Dz.U. 2021 poz. 906)
Szczegóły w SWZ zamówienia.