Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Odbiór i zagospodarowanie niesegregowanych odpadów komunalnych o kodzie 20 03 01 z Miejskiego Zakładu Oczyszczania w Wołominie Sp. z o.o.
Reference number: ZP/1/2022
II.1.2)Main CPV code90533000 Waste-tip management services
II.1.4)Short description:
Sukcesywny odbiór i zagospodarowanie niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych o kodzie 20 03 01 z Miejskiego Zakładu Oczyszczania w Wołominie Sp. z o.o. w szacunkowej ilości 10 000 Mg.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)90511000 Refuse collection services
90512000 Refuse transport services
90513000 Non-hazardous refuse and waste treatment and disposal services
90510000 Refuse disposal and treatment
II.2.4)Description of the procurement:
1. Przedmiotem zamówenia jest sukcesywny odbiór i zagospodarowanie niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych o kodzie 20 03 01 pochodzących z nieruchomości zamieszkałych z Miejskiego Zakładu Oczyszczania w Wołominie w szacunkowej ilości 10 000 Mg. Przedmiot zamówienia realizowany będzie przez okres 12 miesięcy od dnia zawarcia umowy.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz zakres obowiązków Wykonawcy zostały określone w załącznikach do SWZ.