There is a bug affecting the way URLs are displayed in eForms notices. We are working on solving the problem. In the meanwhile, we suggest that you remove the comma (or any other special character) that appears at the end of the URL. We apologize for the inconvenience.
Registration is open for our 4th Workshop with TED reusers, on the 14th of December 2023
Supplies - 87164-2022
Slovakia-Bratislava: Natural gas
2022/S 035-087164
Contract notice
Supplies
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dodávka zemného plynu pre zmluvné obdobie od 01.05.2022 do 31.12.2022
Reference number: 24_2022_VO_La
II.1.2)Main CPV code
09123000 Natural gas
II.1.4)Short description:
Predmetom zákazky je pravidelná dodávka zemného plynu v celkovom predpokladanom objeme 4 280 MWh ( 30% ) pre zmluvné obdobie od 00:00 hod.SEČ dňa 01. 05. 2022 do 24:00 hod.SEČ dňa 31. 12.2022 vrátane jeho prepravy distribučnou sústavou do odberných miest odberateľa a prevzatia zodpovednosti za odchýlku v kvalite zodpovedajúcej technickým podmienkam prevádzkovateľa distribučnej siete, za dodržania platných právnych predpisov SR, technických podmienok a prevádzkového poriadku prevádzkovateľa distribučnej siete a garancia dodávky po celú dobu platnosti zmluvy za každé odberné miesto. Podrobne uvedené v časti B.2 súťažných podkladov - Opis predmetu zákazky.
II.1.5)Estimated total value
Value excluding VAT: 418 113.20 EUR
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.4)Description of the procurement:
Pravidelná dodávka zemného plynu v celkovom predpokladanom objeme 4 280 MWh ( 30% ) pre zmluvné obdobie od 00:00 hod.SEČ dňa 01. 05. 2022 do 24:00 hod.SEČ dňa 31. 12.2022 vrátane jeho prepravy distribučnou sústavou do odberných miest odberateľa a prevzatia zodpovednosti za odchýlku v kvalite zodpovedajúcej technickým podmienkam prevádzkovateľa distribučnej siete, za dodržania platných právnych predpisov SR, technických podmienok a prevádzkového poriadku prevádzkovateľa distribučnej siete a garancia dodávky po celú dobu platnosti zmluvy za každé odberné miesto. Podrobne uvedené v časti B.2 súťažných podkladov - Opis predmetu zákazky.