Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Elektrienergia ühine ostmine Põhja-Sakala valla tarbismiskohtadele
Reference number: 246026
II.1.2)Main CPV code09310000 Electricity
II.1.4)Short description:
Hanke objektiks on Põhja-Sakala Vallavalitsusele, tema hallatavatele asutustele, valla sihtasutustele ja valla osalusega äriühingutele elektrienergia ostmine vastavalt hanketeates ja alusdokumentides toodud tingimustel perioodil 01.05.2022-30.06.2023.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)09310000 Electricity
II.2.4)Description of the procurement: