Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Építési beruházás - 91908-2022
Magyarország-Dunakeszi: Szállodák kivitelezése
2022/S 036-091908
Tájékoztató az eljárás eredményéről
A közbeszerzési eljárás eredménye
Építési beruházás
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Hotel Lovasberény fejlesztése - kivitelezés
Hivatkozási szám: EKR000518932021
II.1.2)Fő CPV-kód
45212410 Szállodák kivitelezése
II.1.4)Rövid meghatározás:
Hotel Lovasberény komplex megújításával kapcsolatos kivitelezési feladatok elvégzése.
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)
45212200 Sportlétesítmények kivitelezése
45212212 Uszoda vagy úszómedence kivitelezése
45235200 Futópálya építése
45310000 Villamos szerelési munka
45330000 Víz-, gázvezeték-szerelési és szaniterszerelési munka
45350000 Gépészeti szerelések
45400000 Épületbefejezési munka
45112723 Tereprendezési munkák játszótereken
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
A jelenleg 70 ágyszámmal bíró Hotel Lovasberény komplex megújításával kapcsolatos kivitelezési feladatok elvégzése. A kivitelezés az alábbi fő területekre terjed ki:
- vadászati központ létrehozása, különös tekintettel a lőfegyverek mozgatásával és tárolásával kapcsolatos feltételek maradéktalan teljeülésére nettó 104,57 m2;
- fedett, medencét, pezsgőfürdőt, szaunát, szoláriumot, edzőtermet és öltözőket magába foglaló wellnes-központ kivitelezése nettó 620 m2;
- appartmanok kialakítása nettó 122,60 m2;
- sportpályák kialakítása 712 m2, fedett teniszpálya 818,09 m2, nyitott teniszpálya: 260,76 m2;
- játszótér kialakítása 350 m2;
- helikopter leszállópálya felújítása 314 m2;
- geotermikus eneriaellátó rendszer kiépítése 24+12 db talajszondával;
- teljes szállodai bútorzat biztosítása 385 db;
- főépület felújítása 1 940 m2.
A részletes feladatokat a műszaki leírás tartalmazza, mely dokumentumok érdeklődés jelzése nélkül is elérhetők az EKR-ben..
Ajánlatkérő felhívja a figyelmet, hog amennyiben a közbeszerzési dokumentumok konkrét eljárásra, szabványra vagy termékre történő utalást tartalmaznak, az kizárólag az egyértelmű meghatározás érdekében történt, de ehelyett ezzel egyenértékű eljárás, szabvány és termék is megajánlható.