We are happy to announce that the new version of the TED portal is going live on 29.01.2024 (indicative date - to be confirmed!) Interested in discovering the new functionalities, improvements and impact on the users? We invite you to visit our article and find out more about the main new changes and functionalities.
You may get an error message when trying to access the notices listed hereafter. If that is the case, please use the alternative links provided below. We are working on solving the problem. We apologize for the inconvenience.
716246-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:716246-2023:PDFS:FI:HTML
719591-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML
724690-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:724690-2023:PDFS:FI:HTML
731050-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:731050-2023:PDFS:FI:HTML
You may also use the following structure to build the URL of the notices concerned:
https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:NNNNNN-2023:PDFS:LL:HTML, (example: https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML), but please bear in mind that only the original language version of the notice is available
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Sukcesywny zakup paliw w systemie bezgotówkowym na podstawie kart flotowych do samochodów służbowych Jednostek Administracji Państwowej
Reference number: 2022/02
II.1.2)Main CPV code
09100000 Fuels
II.1.4)Short description:
1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywny zakup:
a) paliw płynnych, w systemie bezgotówkowym na podstawie kart flotowych, do samochodów służbowych, kanistrów, pojazdów innych niż samochody służbowe oraz urządzeń napędzanych przez silniki spalinowe (łodzie motorowe, agregaty prądotwórcze, pompy, kosiarki, odśnieżarki) Jednostek Administracji Państwowej zwanych dalej Jednostkami.
b) innych paliw, produktów i usług związanych z obsługą samochodów służbowych (np. oleje silnikowe, płyny eksploatacyjne, płyn adblue, żarówki, wycieraczki, bezpieczniki, mycie i odkurzanie samochodów, opłaty autostradowe i parkingowe) w obrocie bezgotówkowym w systemie elektronicznych kart flotowych na terenie Polski. Jednostka zastrzega sobie możliwość wyboru sposobu korzystania z opłat autostradowych i parkingowych, o których mowa w zdaniu poprzednim na zasadach obowiązujących u Wykonawcy. W takim przypadku Jednostka zobowiązuje się do podpisania stosownego aneksu lub umowy dodatkowej.*
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)
09132000 Petrol
09134100 Diesel oil
09133000 Liquefied Petroleum Gas (LPG)
II.2.4)Description of the procurement:
1.Sukcesywny zakup paliw w systemie bezgotówkowym na podstawie kart flotowych do samochodów służbowych Jednostek Administracji Państwowej.
2.Szczegółowy sposób realizacji przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku nr 3 do SWZ - Projektowanych postanowieniach umowy oraz Załączniku nr 2 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia.
3.Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp.
4.Zamawiający nie przewiduje przeprowadzenia aukcji elektronicznej, o której mowa w art. 227 - 238 ustawy Pzp.
5.Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych w rozumieniu art. 92 ust. 1 ustawy Pzp.
6.Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych.
7.Zamawiający nie przewiduje zawarcia umowy ramowej, o której mowa w art. 311 - 315 ustawy Pzp.
8.Zamawiający nie przewiduje zwrotu kosztów udziału w postępowaniu, w tym zwrotu kosztów poniesionych z tytułu nabycia kwalifikowanego podpisu elektronicznego.
9.Zamawiający nie dopuszcza złożenia ofert w postaci katalogów elektronicznych lub dołączenia katalogów elektronicznych do oferty.
10.Zamawiający wymaga wniesienia wadium w kwocie 1 000 000,00 złotych.
11.Zamawiający informuje że zamówienie dla:
1)Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej będzie współfinansowane ze środków Unii Europejskiej z Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014-2020 oraz Pomoc Techniczna dla Funduszy Europejskich na lata 2021-2027.
2)Urzędu Komunikacji Elektronicznej -przedmiot umowy zostanie częściowo zrealizowany i sfinansowany w ramach projektów współfinansowanych przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu Państwa w ramach Pomocy Technicznej Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa 2014-2020;
3)Urzędu Transportu Kolejowego - część zamówienia jest realizowana w ramach projektu w ramach projektu POIŚ.05.02.00-00-0045/20 pn. „Kampania Kolejowe ABC II”, współfinansowanego ze środków Funduszu Spójności Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020, oś priorytetowa V: Rozwój transportu kolejowego w Polsce, działanie 5.2: Rozwój transportu kolejowego poza TEN-T;
4)Wojewódzkiego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego w Krakowie - zamówienie finansowane jest ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko na lata 2014-2020 na realizację Projektu Plan działań nadzoru budowlanego na lata 2021-2023, numer: POIS.10.01.00-00-0700/21
5)Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Szczecinie – zamówienie współfinansowane z programu Pomoc Techniczna dla Funduszy Europejskich.