Ogłoszenie zmian lub dodatkowych informacji
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa rękawic dla Szpitala Wojewódzkiego im. dr Ludwika Rydygiera w Suwałkach
Numer referencyjny: 1/PN/MN/2022
II.1.2)Główny kod CPV33141420 Rękawice chirurgiczne
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jet dostawa rękawic na potrzeby Szpitala Wojewódzkiego im. dr Ludwika Rydygiera w Suwałkach w ilości i asortymencie określonym w załączniku nr 5 do SWZ.