Figyelem: programozási hibák miatt az e-hirdetmények megjelenítése jelenleg nem tökéletes. Már dolgozunk a probléma megoldásán. További tudnivalókért és útmutatásért kérjük, látogasson el erre az oldalra.
Már lehet regisztrálni a TED-adatok továbbfelhasználóinak szóló 4. műhelytalálkozóra, amelyre 2023. december 14-én kerül sor.
Építési beruházás - 95006-2023
Submission deadline has been amended by:  194928-2023
Magyarország-Budapest: Építési munkák
2023/S 032-095006
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
József Attila Színház rekonstrukció
Hivatkozási szám: EKR000146942023
II.1.2)Fő CPV-kód
45000000 Építési munkák
II.1.4)Rövid meghatározás:
József Attila Színház bővítés és rekonstrukciója” következtében pince +földszint + 5 emeletes épület kialakítása, valamint 2 db felvonó berendezés létesítése a kiviteli tervekben foglalt műszaki tartalommal, több ütemben, részben a Színház működésével párhuzamos munkavégzéssel.
Az épület hasznos alapterülete: 5526 m2
II.1.5)Becsült teljes érték vagy nagyságrend
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
József Attila Színház bővítése és rekonstrukciója következtében pince + földszint + 5 emeletes épület kialakítása, valamint 2 db felvonó berendezés létesítése a kiviteli tervekben foglalt műszaki tartalommal, több ütemben, részben a Színház működésével párhuzamos munkavégzéssel.
Részletes műszaki tartalmat a tervdokumentáció tartalmazza.