Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Collectief Arnhem/Nijmegen Levering Aardgas inclusief Groen Gas GvO's 2023-2026 met optiejaren 2027-2030
II.1.2)Main CPV code09123000 Natural gas
II.1.4)Short description:
Collectief Arnhem/Nijmegen besteedt met deze procedure de levering van aardgas inclusief Groen Gas GvO's voor de periode van 1 januari 2023; 06:00 uur tot 1 januari 2027; 06:00 uur aan.
De opdracht betreft de levering van aardgas voor alle aansluitingen van Collectief Arnhem/Nijmegen. De te verwachten totale leveringsomvang aan Aanbestedende dienst bedraagt voor de jaren 2023 t/m 2026 initieel circa 5.000.000 Nm³ per jaar. De opgegeven volumes zijn indicatief en hieraan kunnen geen rechten worden ontleend.
Aanbestedende dienst wil met één Leverancier een Leveringsovereenkomst aardgas afsluiten voor de voornoemde periode.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)09123000 Natural gas
II.2.4)Description of the procurement: