Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Lieferung von Konferenztischen mit Multimedia-Anschlüssen für den Gerichtshof der Europäischen Union
Referenznummer der Bekanntmachung: COJ-PROC-18/028
II.1.2)CPV-Code Hauptteil39153000 Möbel für Konferenzräume
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Lieferung und Installation von Konferenztischen mit Multimedia-Anschlüssen.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Gegenstand des vorliegenden Auftrags ist der Erwerb der folgenden Einrichtungsgegenstände:
— 2 Konferenztische mit Multimedia-Anschlüssen und integrierten Displays für 30 Personen,
— 1 Konferenztisch mit Multimedia-Anschlüssen und integrierten Displays für 20 Personen,
— 1 Konferenztisch mit Multimedia-Anschlüssen, integrierten Displays und Funktionen für Präsentationen und Videokonferenzen für 20 Personen.
Results of the procurement procedure
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Supply of conference tables with multimedia connectivity for the Court of Justice of the European Union
Reference number: COJ-PROC-18/028
II.1.2)Main CPV code39153000 Conference-room furniture
II.1.4)Short description:
Supply and installation of conference tables with multimedia connectivity.
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.4)Description of the procurement:
The purpose of this contract is the purchase the following supplies:
— 2 conference tables with multimedia connectivity and integrated display screens for 30 people,
— 1 conference table with multimedia connectivity and integrated display screens for 20 people,
— 1 conference table with multimedia connectivity, integrated display screens and presentation and video conferencing functions for 20 people.
Ilmoitus tehdystä sopimuksesta
Hankintamenettelyn tulokset
Oikeusperusta:
Direktiivi 2014/24/EU
I kohta: Hankintaviranomainen
II.1)Hankinnan laajuus
II.1.1)Nimi:
Monimedialiitännöin varustettujen kokouspöytien hankinta Euroopan unionin tuomioistuinta varten
Viitenumero: COJ-PROC-18/028
II.1.2)Pääasiallinen CPV-koodi39153000 Kokoushuoneiden kalusteet
II.1.4)Lyhyt kuvaus:
Sopimuksen kohteena sellaisten kokouspöytien hankinta ja asennus, joissa on monimedialiitännät.
II.1.6)Osia koskevat tiedotTämä sopimus on jaettu osiin: ei
II.2)Kuvaus
II.2.4)Kuvaus hankinnasta:
Tämän sopimuksen kohteena ovat seuraavat hankinnat:
— 2 monimedialiitännöin ja integroiduin näyttölaittein varustettua 30 hengen kokouspöytää,
— 1 monimedialiitännöin ja integroiduin näyttölaittein varustettu 20 hengen kokouspöytä,
— 1 monimedialiitännöin, integroiduin näyttölaittein ja esitys- ja videoneuvotteluominaisuuksin varustettu 20 hengen kokouspöytä.
Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Prekės - 202950-2019
Liuksemburgas-Liuksemburgas: Konferencijų stalų su multimedijos jungtimi tiekimas Europos Sąjungos Teisingumo Teismui
2019/S 085-202950
Skelbimas apie sutarties skyrimą
Pirkimo procedūros rezultatai
Prekės
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Konferencijų stalų su multimedijos jungtimi tiekimas Europos Sąjungos Teisingumo Teismui
Nuorodos numeris: COJ-PROC-18/028
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas
39153000 Konferencijų salės baldai
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Konferencijų stalų su multimedijos jungtimi tiekimas ir įrengimas.
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalis
Ši sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Šios sutarties tikslas yra įsigyti šias prekes:
— 2 konferencijų stalai su multimedijos jungtimi ir integruotais ekranais 30 žmonių,
— 1 konferencijų stalas su multimedijos jungtimi ir integruotais ekranais 20 žmonių,
— 1 konferencijų stalas su multimedijos jungtimi, integruotais ekranais ir pristatymo ir vaizdo konferencijos funkcija 20 žmonių.
Avviż dwar l-għoti ta’ kuntratt
Ir-riżultati tal-proċedura tal-akkwist
Il-bażi ġuridika:
Direttiva 2014/24/UE
II.1)L-għan tal-ksib
II.1.1)Titlu:
Provvista ta' mwejjed tal-konferenzi b'konnessjoni multimedjali għall-Qorti tal-Ġustizzja tal-Unjoni Ewropea
Numru ta' referenza: COJ-PROC-18/028
II.1.2)Kodiċi ewlieni CPV39153000 Għamara tal-kmamar tal-konferenzi
II.1.4)Deskrizzjoni qasira:
Provvista u installazzjoni ta' mwejjed tal-konferenzi b'konnessjoni multimedjali.
II.1.6)Informazzjoni dwar il-lottijietDan il-kuntratt huwa maqsum f’lottijiet: le
II.2)Deskrizzjoni
II.2.4)Deskrizzjoni tal-akkwist:
L-għan ta' din is-sejħa huwa l-kisba tal-provvisti li ġejjin:
— 2 imwejjed tal-konferenzi b'konnessjoni multimedjali u skrins b'displej integrati għal 30 persuna,
— mejda 1 tal-konferenzi b'konnessjoni multimedjali u skrins b'displej integrati għal 20 persuna,
— mejda 1 tal-konferenzi b'konnessjoni multimedjali, skrins b'displej integrati u funzjonijiet ta' preżentazzjoni u konferenzi bil-vidjo għal 20 persuna.