II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Automašīnu rezerves daļu iegāde
Referenznummer der Bekanntmachung: RIX 2022/440
II.1.2)CPV-Code Hauptteil34300000 Teile und Zubehör für Fahrzeuge und deren Motoren
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Automašīnu rezerves daļu piegāde saskaņā ar nolikuma prasībām
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 800 000.00 EUR
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)34300000 Teile und Zubehör für Fahrzeuge und deren Motoren
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Hidraulikas preču piegāde saskaņā ar nolikuma prasībām
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 2
Automašīnu rezerves daļu - palīgmateriālu - piegāde saskaņā ar nolikuma prasībām
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 3
Automašīnu mazgāšanas līdzekļu piegāde saskaņā ar nolikuma prasībām
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 4
Automašīnu riepu piegāde saskaņā ar nolikuma prasībām
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 5
Akumulatoru piegāde saskaņā ar nolikuma prasībām
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Rezerves daļas smagajām automašīnām
Los-Nr.: 6
Smago automašīnu rezerves daļu piegāde saskaņā ar nolikuma prasībām
Rezerves daļas vieglajām automašīnām
Los-Nr.: 7
Vieglo automašīnu rezerves daļu piegāde saskaņā ar nolikuma prasībām