II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Zakup sprzętu komputerowego oraz akcesoriów koniecznych do instalacji i wdrożenia oprogramowania systemu informatycznego MGPO GPS na platformach bojowych
Referenznummer der Bekanntmachung: 2616.70.2022.MSZ
II.1.2)CPV-Code Hauptteil30000000 Maschinen, Material und Zubehör für Büro und Computer, außer Möbeln und Softwarepaketen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest zakup sprzętu komputerowego oraz akcesoriów koniecznych do instalacji i wdrożenia oprogramowania systemu informatycznego MGPO GPS na platformach bojowych
W ramach zamówienia postępowanie zostało podzielone na 4 części:
Część 1 Komputer osobisty typu tablet wraz z akcesoriami
Część 2 Serwer portów szeregowych
Część 3 Układ TPM 2.0 wraz z montażem oraz pozostałe oporządzenie
Część 4 Akcesoria do radiostacji.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i sposobu jego realizacji zawiera Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia. Opis ten należy odczytywać wraz ze zmianami treści SWZ będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania wykonawców.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
Maximale Anzahl an Losen, die an einen Bieter vergeben werden können: 4
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Komputer osobisty typu tablet wraz z akcesoriami
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)30200000 Computeranlagen und Zubehör
30230000 Computerbezogene Geräte
32500000 Fernmeldebedarf
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Komputer osobisty typu tablet wraz z akcesoriami.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.
Serwer portów szeregowych
Los-Nr.: 2
Układ TPM 2.0 wraz z montażem oraz pozostałe oporządzenie
Los-Nr.: 3
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)30230000 Computerbezogene Geräte
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 4
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)32500000 Fernmeldebedarf
Akcesoria do radiostacji