II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa implantów kręgosłupowych wraz z dzierżawą instrumentarium, sprzętu pomocniczego
Referenznummer der Bekanntmachung: ZP.270-100/2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33183100 Orthopädische Implantate
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest: dostawa implantów kręgosłupowych wraz z dzierżawą instrumentarium, sprzętu pomocniczego dla Samodzielnego Publicznego Wojewódzkiego Szpitala Chirurgii Urazowej im. dr. Janusza Daaba w Piekarach Śląskich, zgodnie z wymaganiami załącznika nr 1A. Przedmiot zamówienia podzielony jest na 26 pakietów
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33183100 Orthopädische Implantate
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
1. Przedmiotem zamówienia jest: dostawa implantów kręgosłupowych wraz z dzierżawą instrumentarium, sprzętu pomocniczego dla Samodzielnego Publicznego Wojewódzkiego Szpitala Chirurgii Urazowej im. dr. Janusza Daaba w Piekarach Śląskich, zgodnie z wymaganiami załącznika nr 1A
Pakiet nr 1 - Stabilizacja transpedikularna otwarta odcinka lędźwiowego i piersiowego
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 2
Pakiet nr 2 - Stabilizacja kręgosłupa szyjnego
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 3
Pakiet nr 3 - Stabilizacja przez skórna małoinwazyjna odcinka piersiowo-lędźwiowego
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 4
Pakiet nr 4 - Stabilizacja przez nasadowa odcinka piersiowo – lędźwiowego kręgosłupa
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 5
Pakiet nr 5 – Klatki międzytrzonowe kręgosłupa
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 6
Pakiet nr 6 – Stabilizacja kręgosłupa - stawu krzyżowo-biodrowego
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 7
Pakiet nr 7 - Implanty do stabilizacji odcinka szyjnego kręgosłupa
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 8
Pakiet nr 8 – Cement do vertebroplastyki i cementowany implant
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 9
Pakiet nr 9 - System do lamino plastyki
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 10
Pakiet nr 10 – System do stabilizacji kręgosłupa szyjnego
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 11
Pakiet nr 11 – Zestaw do korekcji skolioz
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 12
Pakiet nr 12 – System do nukleoplastyki kręgosłupa
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 13
Pakiet nr 13 - Klatka międzytrzonowa szyjna typu ACIF
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 14
Pakiet nr 14 – Biomateriał kościozastępczy
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 15
Pakiet nr 15 – Tytanowy system do przez skórnej jedno i wielosegementowej stabilizacji
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 16
Pakiet nr 16 – Implanty do stabilizacji kręgosłupa
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 17
Pakiet nr 17 – Urazowy system do jedno i wielosegmentowej tylnej stabilizacji odcinka szyjnego kręgosłupa
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 18
Pakiet nr 18 - Tytanowy system do jedno i wielosegmentowe stabilizacji odcinka piersiowo-lędźwiowo-krzyżowego kręgosłupa
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 19
Pakiet nr 19 - Przezskórny urazowy tytanowy system do jedno i wielosegmentowej stabilizacji odcinka piersiowo-lędźwiowego
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 20
Pakiet nr 20 – Stabilizacja tylna szyjno-potyliczna i szyjna
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 21
Pakiet nr 21 – Stabilizacja kręgosłupa – zęba obrotnika
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 22
Pakiet nr 22 – Materiały do rekonstrukcji ubytków kostnych
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 23
Pakiet nr 23 – System do tylnej stabilizacji w odcinku piersiowo-lędźwiowym kręgosłupa do zastosowania z neuromonitoringiem
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 24
Pakiet nr 24 - Tytanowy system stabilizacji przez nasadowej, przez skórnej kręgosłupa w odcinku piersiowo-lędźwiowym
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 25
Pakiet nr 25 – System tytanowy do stabilizacji przez nasadowej kręgosłupa w odcinku piersiowo-lędźwiowym
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 26
Pakiet nr 26 – Zestaw do wertebroplastyki
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Numer referencyjny: ZP.270-100/2022
II.1.2)Główny kod CPV33183100 Implanty ortopedyczne
II.1.4)Krótki opis:
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33183100 Implanty ortopedyczne
II.2.4)Opis zamówienia:
II.2.1)Nazwa:Część nr: 10
II.2.1)Nazwa:Część nr: 11
II.2.1)Nazwa:Część nr: 12
II.2.1)Nazwa:Część nr: 13
II.2.1)Nazwa:Część nr: 14
II.2.1)Nazwa:Część nr: 15
II.2.1)Nazwa:Część nr: 16
II.2.1)Nazwa:Część nr: 17
II.2.1)Nazwa:Część nr: 18
II.2.1)Nazwa:Część nr: 19
II.2.1)Nazwa:Część nr: 20
II.2.1)Nazwa:Część nr: 21
II.2.1)Nazwa:Część nr: 22
II.2.1)Nazwa:Część nr: 23
II.2.1)Nazwa:Część nr: 24
II.2.1)Nazwa:Część nr: 25
II.2.1)Nazwa:Część nr: 26